Odpočinek v Mikulově

Nemusíte se trmácet kdoví jak daleko, v moravském Mikulově najdete vše, co hledáte. Wellness hotel Mikulov vám nabízí pohodu a klid, které hledáte jako pár nebo jako rodina.
Odpočívat tu budete s výhledem na Svatý kopeček a kousek od historického srdce města. Wellnes hotel Galant se rozkládá na ploše 700 m2.
Užívat si budete vodní masáže, chromoterapii a dva protiproudy v luxusním střešním bazénu se střešní terasou a chrličem vody. Zbavíte se stresu a únavy na romantické slunečné terase s výhledem na zámek.
Každá z vířivek má kapacitu 5 – 7 osob.

ležící žena na masáži

Základní wellness balíčekzahrnuje ubytování, snídani, dvouhodinový vstup do wellness centra denně a prohlídku Dietrichsteinské hrobky na mikulovském náměstí. Toto si můžete objednat celoročně.
Relaxační pobyt s neomezeným wellness si také můžete objednat celoročně.
Pohodový pobyt v Mikulovězahrnuje dvouhodinový vstup do wellness centra denně, kredit na konzumaci v Pivovarské restauraci a láhev výborného místního vína.
Jestli toužíte po perličkové koupeli, i tady vám máme co nabídnout. Perličková vana Aquanea je anatomicky tvarovaná a slouží pro kompletní hydroterapii jako perličková masáž, vířivá masáž, ozonoterapie a chromoterapie. Vana využívá 188 vodních trysek pro nadstandardní vířivou masáž, středový panel pro masáž vnitřních stran lýtek a stehen a 62 vzduchových trysek pro perličkovou masáž.

zapálené 3 hnědé svíčky

Jestli chcete podpořit omlazení a dlouhověkost, musíte být zdraví. Multifunkční vana Neoqi zahrnuje kombinaci vodní masáže, vibračního masážního stolu, parní saunu a infrasaunu (suché teplo, jemné sprchové masáže). Činnost vany pomáhá při kardiovaskulárních onemocněních, vysokém krevním tlaku, při špatném prokrvení periferních částí těla a při metabolických poruchách. Zbavíte se nervového napětí, únavy a poruchy spánku. Eliminuje bolesti zad, zmírňuje revmatické bolesti, ztuhlost svalů, zmírňuje svalové a cévní napětí a chronické bolesti kloubů.