Ke každé zahradě patří plot


Nezáleží na velikosti zahrady nebo na jejím využití, zahrada potřebuje plot. Plotem si jednoduše a velice jasně můžete vyznačit hranice pozemku a dát tak okolí jasně najevo, který pozemek je ve vašem vlastnictví a není určený k používaní nepovolaným osobám. Plot by měl být takový, aby nebyl jednoduchý k překonání. Měl by také zajistit majitelům oploceného pozemku určitou míru soukromí.

plot

Praktický význam oplocení

Plot nejenže drží nezvané lidi za hranicí vašeho pozemku, ale chrání také lidi na pozemku. Jde především o malé děti, které tak mají jasně danou hranici, kde se můžou zdržovat. Dospělí tak mají jistotu, že děti jsou v bezpečném prostředí, kde jim nehrozí nic neočekávaného.

Hezké a kvalitní oplocení také zaručí bezpečí pro vaše domácí mazlíčky. Hlavně psi mají ve zvyku využít každé příležitosti a podívat se, jak se mají ostatní psi v okolí. Takový výlet nemusí vždy skončit návratem domů. Na psi čeká venku mnoho nebezpečí – automobily, jiná zvířata a v neposlední řadě i lidi. Proto potřebujete mít zahradu kvalitně oplocenou.

plot1

Materiál dřevo

Ploty se dělají z různých materiálů a mezi nejoblíbenější patří ty ze dřeva. Dřevo se hodí ke každému domu, k vesnické usedlosti i moderní městské rezidenci. Díky tomu, že jde o přírodní materiál, bude dřevěný plot dobře splývat se zahradou.

Plot vyžaduje dobré řemeslné zpracování, a proto se pro jeho výrobu spolehněte na osvědčenou odbornou firmu, která má s takovou výrobou své zkušenosti a je vybavená strojním vybavením.

Funguje to velice snadno. Pošlete svůj návrh a obdržíte zdarma cenovou nabídku.

Kvalitní dřevěné ploty jsou vyrobené z kvalitního smrkového dřeva z horských oblastí. Pro zvýšení odolnosti vůči přírodním vlivům, jsou všechny dřevěné díly impregnované tlakovou ekologickou ochranou.

Všechny kovové prvky jsou vyrobené z nerezu. Pokud si k plotovým dílům dřevěného plotu zakoupíte i plotové sloupky, jejích doprava je zdarma. Můžete si zároveň nechat udělat na dřevo ozdoby, metodou zvanou gravírování.