Multifunkční pomocník pro váš bazén

Nemůžete se dočkat příchodu léta především z toho důvodu, že vás na vaší zahradě čeká bezchybný bazén, který patří pouze vám? Není se čemu divit, protože každý, kdo si ho na vlastní zahradu pořídí dobře ví, jak na něho už po prvním koupání nedá dopustit.
Ovšem ani voda, která se v něm nachází není zadarmo – tedy alespoň z toho pohledu, že bez vaší pomoci a práce nebude nikdy prvotřídní a čistá. Proto je potřeba na její nedokonalosti zaútočit pomocí chemie, která se postará o všechny problémy, které se žádné bazénové vodě nevyhýbají.

tablety

Nehledejte všechno možné

Jistě, přípravků na obnovu čistoty a průzračnosti vody je nespočet. Ušetřete si však zbytečnou práci s hledáním a zkoušením pořád nových, protože existuje přípravek, který disponuje hned několika funkcemi najednou.
Tablety 5v1 jsou příkladnou chemií, kterou byste si měli pořídit i vy, pokud se nechcete trápit tím, že budete střídat všechny možné i nemožné přípravky – dokola a bezvýsledně.
Co vám můžou nabídnout a zaručit?

  • Dokonale stabilizují hodnotu pH ve vaší vodě.
  • Aktivní chlór optimálně koncentrují do vody postupně, a to nejen na dně, ale i na hladině.
  • Zabrání vzniku vápenatých inkrustů po stěnách vaší bazénové plachty nebo na jejím dně.
  • Odstraní nečistoty, které se ve vaší nádrži díky nim nebudou usazovat.
  • Zamezí tvorbě řas a zakalení vody, která si ponechá svou čirou až modrou barvu.

plováky
Je tedy více než jisté, že jich musíte mít, protože se postarají o všechno, co vaši vodu může napadnout. Obsahují účinné a spolehlivé látky, které jsou vysoce kvalitní a současně přizpůsobené tomu, abyste se mohli v takové vodě i spokojeně koupat.

Pro malý i velký bazén

Nehledáte nic velkého, protože je váš bazén menších rozměrů? Nic se neděje! Tablety 5v1 se prodávají i v menší verzi, takzvané „mini“. Ty jsou vhodné především do malých rodinných bazénů nebo i těch nafukovacích.

  • Nezapomínejte jich však vždy umístit do plováku a postarat se o to, aby byl bazén vybavený i filtrací.