Tajemství tvorby testosteronu


Testosteron je potřebný pro vaši erekci a pokles jeho tvorby znamená i další velké zdravotní problémy. Mužům klesá vitalita a síla, ztrácí se svalová hmota a namísto toho se v těle ukládá přebytečný tuk, zejména v břišních partiích. Z muže se postupně stává zoufalec, který se namísto přirozeného mužného projevu utápí v alkoholu, baví se sledováním televize a vyjídáním chladničky. Je-li toto i váš případ, a chcete-li tomu učinit přítrž, zajímejte se namísto toho, kde koupit Viagru, o adaptogenní bylinky, které tvorbu testosteronu podpoří, a navíc udržují potřebnou hormonální rovnováhu.

milenci v objetí

Snížení tvorby testosteronu může zavinit celá řada vlivů, a tak se vyplatí po nich pátrat a cíleně je odstraňovat.

Stres – na toto si dejte obzvláště pozor, protože i drobné a nenápadné stresové situace zvyšují v krvi hladinu adrenalinu a kortizolu a zároveň se tím snižuje tvorba testosteronu, a to velmi významně.

milenecký pár

Nevhodná strava – koláče, buchty, bílé rohlíky, bůček, salám, klobásy, jitrnice, pivo, víno, cigarety – to vše patří do popelnice, a ne do vašeho bytu. Najděte v sobě dostatek odvahy a odhodlání a navštivte prodejnu zdravé výživy, protože strava je základ, bez něhož se neposunete ani o centimetr vpřed.

Nevhodná partnerka – je-li vaše partnerka všímavá, empatická, laskavá, vstřícná a ochotná vám pomáhat i v nesnázích, pak si ji važte a nezklamejte ji. Ale sdílíte-li stůl i lože s ženou hašteřivou, sobeckou, vypočítavou a závistivou, zbavte se jí nadobro.

Umění milovat – Július Satinský se ve filmu „S tebou mě baví svět“ vyjádřil ve smyslu, jak důležité je „umění milovat“. A měl pravdu, protože sex není jen o dráždění klitorisu a bradavek a bleskové akci na tři minuty. Dejte si záležet a vaši partnerku povzneste do oblak vášnivou předehrou s doteky na celém těle a nezapomínejte ani na jemnou masáž chodidel a dráždění pupíku.