Zvířata ke štěstí

Podle mého názoru, kdo má doma zvíře, tak je potom takový milejší a příjemnější. Já vím, že, se nyní bude hodně lidí ohrazovat, když nemají doma zvíře, že to vůbec neplatí. Jenomže já jsem poznala několik lidí, kteří měli doma zvířata, tak se s nimi opravdu lépe potom hovořilo. A to nemluvím o tom, že když třeba rozhovor vázne a není se o čem bavit, tak vždycky když přijde řeč na zvířata, taky hned všichni lidé mají různá témata k hovorům. Podle mého názoru je to by opravdu skvělé, protože já sama tomu dávám za pravdu. Já mám doma dva psy a jednu kočku.

Psa si přeje každý.

Takže si jistě dokážete představit, kolik radostí, ale také starostí doma mám, ale vůbec toho nelituji a jsem moc ráda, že moje zvířátka doma mám.  Už si bez nich nedokáži představit svůj život, jsme tak na ně zvyklá, že bych už bez nich nechtěla být. Takže pokud si třeba s někým dávám rande, já jsem hodně stydlivá, takže jsem vždycky opravdu ráda, že se mám o něčem bavit. Protože většinou na každém mém rande vždycky rozhovor. A není se možná o čem bavit. Takže vždycky začnu povídat historky o svých zvířatech, co a kde udělali. Většinou je to opravdu hodně vtipné.

Kočky jsou krásné.

A jsem vždycky ráda, že jsem většinou zatím měla samé partnery, kteří doma také měli nějaké zvíře anebo ho zrovna mají. Takže když nemáme se o čem jiném bavit, tak se bavíme o zvířatech. Já jsem také jednou příteli, když jsme spolu začínali chodit, vyprávěla, jak jsem získala své dva pejsky. A bylo to z toho důvodu, že když jsem jela do práce, tak jsem u silnice viděla uvázané dva malé pejsky. Byla to ještě odrostlá roztomilí štěňata, takže jsem si řekla, že ani do útulku je nebudu dávat a rovnou si je nechám. Akorát jsem dala na internet upozornění, že jsem našla u silnice uvázané dva pejsky. Bohužel se na to nikdo neozval, takže jsem si své pejsky nechala. Už to je dva roky a jsem za ně vážně vděčná. Myslím si, že pejsci mi jsou oba dva moc vděční a vždy mi to dívají mile najevo.