Ekologické a praktické reklamní předměty s možností potisku

Vhodný dárek, ale i reklamní produkt můžete pro své zaměstnance, klienty i zákazníky vybírat z široké nabídky různých produktů. Je třeba zvážit, co byste chtěli daným produktem příjemci sdělit. Můžete vybírat produkty tak aby ukazovali na to, co vaše firma dělá, čím se zabývá nebo jaká je její filozofie. Některé dárky mohou být jen poděkováním či reklamní kampaní. Velmi praktickým dárkem jsou produkty, na které si můžete nechat natisknout logo vaší firmy. Díky tomu získáte skvělý reklamní předmět. Logo si tak můžete nechat natisknout na oblečení a získat tak úbor pro své zaměstnance. Logo ale je možné nechat natisknout na mnoho dalších předmětů. Ať už to je již zmíněné oblečení a to třeba vesty, polokošile, čepice, mikiny a na další předměty jako psací potřeby, bloky, hrnky, nádoby na vodu a spousty dalších.

reklamní předměty

Velmi oblíbeným dárkem jsou i ekologické předměty. Ty bývají nejenom praktické, ale také jsou vyrobené z přírodních materiálů, jako je dřevo, papír či bavlna. Bývají recyklovatelné. Udržitelnost je teď velkým tématem a ochrana přírody s tím spojená. Pokud se vyberete nějaký dárek, který bude ekologický, tak ukážete lidem, že i vaše firma si váží přírody a myslí na to, jaký dopad může jednání každého z nás mít vliv na svět kolem nás.

ekologický dárek

A jaký ekologický dárek či reklamní předmět by to mohl být? Tak například si můžete vybrat reklamní tašky s potiskem Promotextil. Plátěné tašky se vyrábí ze 100 % bavlny. Taška také poskytne velkou plochu pro logo či další potisk. Tašky jsou velmi praktickým dárkem. Využívají se na nákupy, úschovnu potravin a spousty dalších činností. Díky těmto taškám přispějete k snížení používaní igelitových sáčků. Plátěnou tašku lze vyprat a znovu využít. Můžete ji tedy na nákupy brát opakovaně. Těchto tašek není v domácnosti nikdy dost. Tímto dárkem potěšíte většinu lidí. Díky možnosti velké plochy pro tisk je to také ideální reklamní produkt.