Hypotéka na pozemek může být ideálním řešením právě pro vás

Máte v plánu stavět, rekonstruovat byt či jiným způsobem řešit své bydlení? Odmítla banka vaši žádost o půjčku? Nevadí, zamiřte do nebankovní společnosti, kde se jistě dohodnete na společném dobrém řešení, které bude vyhovovat oběma zúčastněným stranám. Pracovníci nebankovní společnosti totiž moc dobře ví, že každá životní situace má řešení, stačí jen trocha snahy k jeho nalezení.
výnosná dohoda
Hypotéka na pozemek se tak může stát tím vhodným řešením, jak zajistit peníze na to, abyste mohli bydlet. Nicméně vhodnou zárukou za půjčené peníze se samozřejmě mohou stát i jiné typy nemovitostí jako jsou třeba rodinný dům, byt, výrobní areál vaší firmy, chata, chalupa, zahradní domek anebo garáž. A možná vás napadne ještě jiný vhodný typ nemovitosti, který byste nebankovní společnosti mohli nabídnout jako záruku za vaši půjčku.
Stačí, když dostojíte pravidlu, že hodnota zvolené nemovitosti musí odpovídat částce, kterou si chcete půjčit. Když tedy budete stát o vysokou sumu peněz, zvolte hodnotnou nemovitost a naopak. V každém případě můžete získat peníze až do výše sedmdesáti procent odhadní hodnoty vybrané nemovitosti.
balíčky pětistovek
A je zde i řešení pro ty, kteří třeba žádnou nemovitost nemají ve svém majetku. Je to právě váš případ? Tak nezoufejte. Stačí, když ve svém okolí najdete někoho, kdo potřebnou nemovitost vlastní a bude ochoten se za vaši půjčku zaručit svým majetkem. Mohou to být třeba vaši rodiče, soused anebo kolega z práce. Tento člověk se pak stane spoluručitelem vaší půjčky.
puzzle z bankovky

Na nebankovní hypotéce jistě oceníte i to, že si můžete zvolit variantu americké hypotéky, která je bezúčelová. V takovém případě získáte peníze, se kterými můžete libovolně disponovat bez udání účelu. Jediným rozdílem oproti klasické účelové půjčce zde bude vyšší míra úroků.
Tento typ půjčky je mezi lidmi velice oblíbený, jelikož vám poskytne maximum volnosti a minimální závazky.

Posted in Byt