Není se čemu divit

Pokud je chata v krásném prostředí, má větší zahradu, abyste mohli v klidu bez roušek být venku, tak to je velká výhra. A navíc pokud je v okolí les na procházky a sběr hub, rybník na koupání, nebo na možné rybaření, máte vyhráno. Tady se dá trávit nejen celá rodinná dovolená, ale také i všechny víkendy. Kdoví, jak to letos bude s rekreacemi nejen v tuzemsku, ale také i v cizině. To všechno samozřejmě víte, ale už vás nebaví pořád číst inzeráty a dávat nabídky, shánění rekreačního objektu trvá dlouho. A to zvláště v dnešní době, kdy stejný nápad jako vy má plno lidí, kteří už mají plné zuby pandemie a různých zákazů.

Mobilní bydlení

Vydržte v malém bytě s neposednými potomky, kteří se nudí. Rekreačních objektů, hlavně těch žádaných, je opravdu málo, většinou se předávají jako rodinné stříbro v rámci rodiny. Ale máte jednu rychlou možnost, pokud již máte alespoň pozemek v pěkném místě, můžete si zakoupit a nechat tam dopravit mobilní dům. Například Nr.54 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-578/.

Mobilní domek

Ten je nejen již na první pohled pěkný, ale navíc je dobře zaizolovaný, takže je použitelný celoročně. Má kompletně vybavenou kuchyni a to včetně spotřebičů, jako je lednička, myčka, mrazák, digestoř, sporák. A koupelna? Ano, i ta je zde. Samozřejmě skoro kompletně zařízená, je zde sprchový kout, wc, bojler na ohřev vody i příprava na pračku. Vnější fasáda je obložená srubovými palubkami, takže tento mobilní dům zapadne do lesního prostředí. Je zde také již nábytek, židle, pohovka, jídelní stůl, ale také postele a skříně. Centrální topení je pomocí elektrických přímotopů. Dům můžete mít během dne dovezený na pozemek, který může být i v pronájmu, a ihned, samozřejmě po napojení na inženýrské sítě, si můžete užívat veškerého pohodlí. Kam se hrabe nějaké stará chata, ve které to nemusí po těch mnoha letech ani moc vonět.

Posted in Byt