Není se čemu divit

Pokud je chata v krásném prostředí, má větší zahradu, abyste mohli v klidu bez roušek být venku, tak to je velká výhra. A navíc pokud je v okolí les na procházky a sběr hub, rybník na koupání, nebo na možné rybaření, máte vyhráno. Tady se dá trávit nejen celá rodinná dovolená, ale také i všechny víkendy. Kdoví, jak to letos bude s rekreacemi nejen v tuzemsku, ale také i v cizině. To všechno samozřejmě víte, ale už vás nebaví pořád číst inzeráty a dávat nabídky, shánění rekreačního objektu trvá dlouho. A to zvláště v dnešní době, kdy stejný nápad jako vy má plno lidí, kteří už mají plné zuby pandemie a různých zákazů.

Mobilní bydlení

 

Vydržte v malém bytě s neposednými potomky, kteří se nudí. Rekreačních objektů, hlavně těch žádaných, je opravdu málo, většinou se předávají jako rodinné stříbro v rámci rodiny. Ale máte jednu rychlou možnost, pokud již máte alespoň pozemek v pěkném místě, můžete si zakoupit a nechat tam dopravit mobilní dům. Například Nr.54 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-578/.

Mobilní domek

 

Ten je nejen již na první pohled pěkný, ale navíc je dobře zaizolovaný, takže je použitelný celoročně. Má kompletně vybavenou kuchyni a to včetně spotřebičů, jako je lednička, myčka, mrazák, digestoř, sporák. A koupelna? Ano, i ta je zde. Samozřejmě skoro kompletně zařízená, je zde sprchový kout, wc, bojler na ohřev vody i příprava na pračku. Vnější fasáda je obložená srubovými palubkami, takže tento mobilní dům zapadne do lesního prostředí. Je zde také již nábytek, židle, pohovka, jídelní stůl, ale také postele a skříně. Centrální topení je pomocí elektrických přímotopů. Dům můžete mít během dne dovezený na pozemek, který může být i v pronájmu, a ihned, samozřejmě po napojení na inženýrské sítě, si můžete užívat veškerého pohodlí. Kam se hrabe nějaké stará chata, ve které to nemusí po těch mnoha letech ani moc vonět.

 

4.5/5 - (2 votes)
Posted in Byt