O krok zpátky

Poslední dobou se vede spousta kauz o to, zda očkovat své děti. I když většina je ze zákona povinná. Lékaři tak dnes vyžadují i písemný souhlas obou rodičů s očkováním, které není dobrovolné. V tuto dobu existují i skupiny na sociálních sítích, které jsou pro i proti. Nicméně v polovině z nich se šíří fámy, které přidává někdo na internet. Myslíme si, že lidi, kteří se vzpírají vakcinaci zřejmě dělají celkem dost veliký krok zpátky. Pokud se tedy chtějí vracet do doby, kdy každý druhý umírá na TBC, spalničky mohou rovnou vrátit auto, super hadry a začít chodit pěšky, aby chránili přírodu. Ještě pak nejlépe bydlet ve slaměných příbytcích ba dokonce se koupat v řece. Ano, trošku jsme to přehnali. Nicméně je třeba si uvědomit, že neočkováním svých dětí ohrožují zdraví a bezpečnost nás všech ostatních. Tito muži, ženy udělali celkem krok zpátky. Rozhodně to není žádný pokrok.
Medvídek s injekční stříkačkou.

Autismus a očkování

Opravdu může způsobit autismus? Opravdu ne! Nevím jak vy, ale za nás jsme dosud neviděli reálný důkaz, že v tomto existuje souvislost. Pokud toto tvrdí dnešní moderní matky, ať ukáží opravdu podložený důkaz. Vezmeme-li v úvahu, že očkování se zpravidla dělá aktivní imunizací, je to hloupost. Jak by několik rozdílných nemocí mohlo způsobit tentýž samý problém? Spousta žen by si mělo sáhnou na své vlastní svědomí. Jelikož přiznat si svojí vlastní chybu je evidentně někdy těžké.
Injekce do ramene.

Zdraví v ohrožení

Pokud bychom přestali všichni hromadně s touto prevencí mohl by nastat problém. Už nyní čelíme novému problému s názvem Korona virus. Proč bychom měli čelit opět nemoci, kterým jsme přišli na kloub již dávno? Ta představa, že naše děti umírají znovu na černý kašel, nebo pravé neštovice? Je opravdu nepředstavitelná a hrozná. Vždyť spousta našich babiček si ještě pamatuje, jak jejich kamarádi, známí umřeli na tyto nemoci. Zasáhly nejenom Česko, ale celou zemi.
My své děti očkujeme, protože kdybychom si měli vybrat raději budeme mít dítě s autismem než žít bez nich. A na jakou stranu se stavíte vy?