Peníze můžete mít rychle v kapse

Možná právě nyní nutně potřebujete peníze, bez kterých vám hrozí nevyhnutelná katastrofa, třeba proto, že by krachlo vaše podnikání, firmu byste museli zavřít a mnoho zaměstnanců by tak přišlo o práci. Jenže otázka zní, kde takové peníze vzít. V bance se k vám otáčejí zády a nechtějí vám za žádnou cenu půjčit, doma žádný zakopaný poklad nemáte a na úspěch v loterii už nevěříte. Ovšem pozor, stále je zde jedno ověřené, spolehlivé řešení. Je zde pro vás připravena hypotéka bez doložení příjmu, která vám přijde vhod právě ve vaší popsané situaci a v době, kdy nemáte peněz na rozdávání. A to, že máte nižší daňové přiznání, kvůli kterému v bance odmítli vaši žádost o půjčku, nemusí ani trochu vadit.

dolary

Stačí vhodná nemovitost a smlouva je na světě

Jediná podmínka, kterou musíte splnit po každé, kdy žádáte o půjčku v nebankovní společnosti, je vlastnictví nemovitosti, která poslouží jako záruka pro případ, že byste měli problém dostát svým závazkům. Je naprosto pochopitelné, že nebankovní společnost, která vám vyjde vstříc, potřebuje mít jistotu, že se jí poskytnuté peníze vrátí. A právě tu jistotu ji poskytne nemovitost, kterou se za půjčku zaručíte. Platí, že výše částky, o kterou žádáte, může dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, kterou použijete jako záruku. Pokud tedy potřebujete opravdu mnoho peněz, měli byste proti nim postavit nemovitost, která je opravdu hodnotná.

čas jsou peníze

Ovšem v případě menších požadavků si vystačíte i s garáží, zahradní chatkou, malým družstevním bytem a podobně. Dokonce můžete získat i hypotéku na pozemek, takže je vidět, že možností, jak se dostat k penězům je zde opravdu mnoho. Nicméně je zde ještě jedna věc, která ušetří vrásky všem, kteří opravdu žádnou, ani tu nejmenší nemovitost nevlastní. Stačí, kdy se za ně svým nemovitým majetkem zaručí někdo, kdo jim důvěřuje a nemá pochybnosti o tom, že svou půjčku splatí. Je tedy vidět, že podmínky nebankovní hypotéky jsou opravdu královsky vstřícné ke všem žadatelům.