Potřebujete účetnictví v Praze?

Potřebujete vedení účetnictví v Praze?

Máte-li drobnou či střední firmu a potřebujete vést účetnictví, daňovou evidenci, případně pomoci s daňovým prohlášením, tak tady jste na správném místě. Jestliže jste si otevřeli tento článek, tak předpokládáme, že jste podnikateli, kteří svou firmu teprve zakládají, nebo jsou z nejrůznějších důvodů nespokojeni s vedením účetnictví vaší společnosti. Jako právnická osoba (obchodní společnost, družstvo, spolek) máte ze zákona povinnost vést účetnictví, kterému se dříve říkalo podvojné účetnictví. To je postaveno na výnosech a nákladech, z nichž se počítá hospodářský výsledek tj. zisk nebo ztráta.

účetní doklady

Fyzické osoby, které podnikají na základě živnostenského listu, nebo podle zvláštních předpisů a jejichž obrat za předcházející účetní období nepřesáhne 25 milionů korun, většinou používají daňovou evidenci. Daňová evidence je druh účetnictví, kdy je výsledek podnikání uváděn rozdílem příjmů a výdajů. Nedílnou součástí účetnictví a daňové evidence je také vykazování daně, jako je daň z příjmu, daňové přiznání k DPH, nebo silniční daň. Samozřejmostí je odvod sociálního a zdravotního pojištění. Jak vidíte, požadavků ohledně vedení financí je na podnikatele mnoho, a proto potřebujete někoho spolehlivého, kdo se vám o finanční stránku postará, poradí a pomůže tak předejít často zbytečným úředním nepříjemnostem.

kalkulačka

Kdo vám může být s vedením účetnictví v Praze nápomocen?

Dobrou volbou může být firma JK CREDIT, rodinné účetnictví v Praze s tradicí již od roku 1997.Její výsadou je profesionalita a individuální přístup k lidem. Samozřejmostí je také bezplatné poradenství a zastupování při jakékoliv kontrole ze strany úřadů. Pokud vás toto účetnictví v Praze zaujalo, kontaktujte nás na našich webových stránkách, nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Rádi se o vás postaráme.