Proč si nedopřát svůj dům?

Proč se spokojit s tím, že budete do konce života bydlet v nájmu? Nájemní bydlení nemusí být vaší konečnou destinací, protože si můžete nechat postavit dům. Stačí mít finance, pozemek a o zbytek se postaráme my. Nabízíme vám stavbu domu na klíč, a to jak dřevostavbu tak zděné domy. Všechny naše domy stavíme podle projektů, které jsme pro naše klienty pečlivě připravovali. Z nich si můžete vybrat takový, který bude nejlepší pro vaše potřeby.

klíče od domu

Zděné rodinné domy na klíč – bungalovy jsou skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí mít moderní dům s moderními technologiemi. Nabízíme kompletní výstavbu od výkopových prací až po střechu. Není problém pro vás získat stavební povolení a rádi pro vás budeme k dispozici po celou dobu výstavy. Stavbu si můžete chodit kontrolovat, a díky tomu uvidíte, jestli stíháme sjednaný termín. Ve všech domech je tepelné čerpadlo a solární panely, které vám usnadní život a sníží náklady za bydlení.

bungalov u vody

Naši spokojení klienti
Mezi naše spokojené klienty patří celá řada lidí, kteří se rozhodli svěřit svoje bydlení do rukou firmy, která má svoje klienty na prvním místě. Mezi naše klienty patří třeba Marek Ztracený, který si užívá svůj moderní bungalov. I vy si ho můžete dopřát. Prohlédněte si naši nabídku projektů, a vyberte si projekt, který bude vyhovovat potřebám vaší rodiny. Nezaujal vás žádný? Spojte se s námi, řekněte nám co chcete, a my vám to nakreslíme. Tvoříme i individuální projekty, které také stavíme na klíč. Od podpisu smlouvy až po předání klíčů jsme s klienty v úzkém kontaktu, aby měli jistotu, že všechno probíhá tak jak je naplánováno.
Stavíme lidem jejich sny, a proto si dáváme záležet na tom, abychom všechno dodali včas a ve sjednané kvalitě. Díky nám už bydlí celá řada lidí, zařaďte se mezi ně a dopřejte si dům, který bude jen a jen váš – protože nebude platit nájem.

Posted in Nezařazené