Pronájem party stanu pro svatební či rodinné oslavy

Zahradní párty, oslavy narozenin, svatby, promoce, to vše jsou události, které vyžadují zajištění občerstvení, případně zábavního programu, a součástí těchto akcí bývají i plátěné přístřešky. Mohou mít různou velikost podle počtu osob, které pojmou, od těch nejmenších pro úzký okruh rodiny až po obří hangáry pro třicet a více zúčastněných. Největší oblibě se těší nůžkové párty stany, které mají odolnou konstrukci, snadno se složí i rozloží a mohou se využít v jakémkoli terénu. Není nutné je nakupovat, stačí zvolit party stan pronájem Párty stany AZ.

párty stan

Zásady pro bezpečné používání

Jak jej ukotvit – přístřešek můžete postavit sami nebo požádat za příplatek o jeho montáž. Ihned po vztyčení konstrukce ji musíte ukotvit do země, i sebemenší poryv větru může totiž způsobit vážný karambol – převrácení, narušení konstrukce, protržení textilie atd. Do trávníku a zeminy se kotví speciálními kolíky, do asfaltového a betonového povrchu vystačíte s využitím hmoždinek. Namísto ukotvení do země lze ovšem použít i zatěžkávací kovové nebo betonové bloky, které mohou být na vyžádání k dispozici i v samotné půjčovně.

svatební hostina

Čistota – půjčovny se snaží svým klientům poskytnout párty stan čistý, bez skvrn a zápachu. Očekávají však, že jim jej vrátíte v takovém stavu, v jakém jste jej převzali. Buďte opatrní zvláště na různé chemikálie, jako jsou barvy a ředidla a další organická rozpouštědla.

Poškození plachty – plachty jsou vyrobeny z velmi pevného a odolného materiálu, snesou běžnou zátěž v podobě povětrnostních vlivů a případného zatížení lehčími předměty. Nejsou však nezničitelné. Nejsou určeny jako úkryt pro grilovací soupravu, při grilování totiž dochází k úniku toxického kouře, který může stan znečistit nebo nevratně poškodit, stejně tak velkou paseku nadělá rozpálený tuk nebo dřevěné uhlí. Přístřešek by měl být postaven v přiměřené vzdálenosti od grilu či ohniště, v případě jeho poškození budete muset škodu uhradit.