Svatební šaty

Koktejlky na míru na svatbu v Praze Svatebni-saty-spolecenske-plesove jsem objevila úplně náhodně. Byla jsem totiž pozvaná na svatbu mé sestry, která žije v Praze, a tak jsem si řekla, že chci na svatbě vypadat opravdu neodolatelně. Víte proč? Protože toto měla být moje úplně první svatba. Nejsem ani zadaná ani zasnoubená, takže moje svatba je úplně v nedohlednu. A protože jsem na svatbě ještě nikdy nebyla, tak jsem si řekla, že tam budu nejhezčí host. A tak začalo lítání po obchodech. hledala jsem svoje vysněné koktejlky na svatbu asi týden a nic jsem nenašla. Tedy sice prakticky našla, ale nic se mi nelíbilo. Byla jsem úplně zoufalá. musela jsem zavolat sestře, jestli neví o nějakých perfektních a neokoukaných šatech. A jaké bylo moje velké překvapení, když mi sestra řekla, že kousek od ní v Praze je studio, která šije svatební koktejlky na míru. Přesně tohle jsem potřebovala slyšel. Svatební koktejlky na svatbu a přímo v Praze. V Praze jsem moc nebyla, takže spojím příjemné s užitečným. Ihned jsme sestře řekla, ať mi s paní krejčovou ve studiu domluví schůzku.

Ženy miluji všechny šaty.

A bylo super, že jsem tam mohla jít už příští týden, takže všechno perfektně zvládám a nemusím se nervovat, že něco nestihnu nebo mi to nebude slušet. A když jsem přijela potom k sestře, tak jsem byla ráda, že mě do studia doprovodila. Byl to vážně kousek. A co potom to studio! Luxus v jednom slově! Takové šaty a látky jsem nikde jinde neviděla.

Koktejlky miluji a mám jich několik.

A když mi paní řekla, jaké šaty si přeji, tak jsem jí řekla, že bych chtěla svatební koktejlky na míru. Paní se jen pousmála a řekla, že to není problém. Paní krejčová si vzala mé míry a druhý den se dala do práce. Byla jsem ráda, když mi paní po měsíci volala, že mám šaty hotové. celá natěšená jsme zase jela k sestře, která se mnou šla do svatebního studia v Praze. A víte, co se stalo, když jsem uviděla svoje svatební koktejlky na míru? Rozbrečela jsem se. Byla naprosto dokonalé a já neměla slov. Musím říct, že jsem na svatbě byla nejkrásnější host. Co se tedy týče šatů.