Elegantní a praktické

Patříte do skupiny žen, které milují legíny? Která by je neměla ráda, vždyť jsou pohodlné, pružné, dají se nosit celý rok a navíc se v nich dá běžně chodit i sportovat. Legíny, které téměř vytlačily z trhu kamaše, které vypadaly více jako dětské punčocháče než elegantní kus oděvu a svými nekonečnými barevnými kombinacemi a funkčními možnosti nemají legíny v současnosti konkurenci Přičteme-li, že existují legíny, které nám vytvarují postavu, tak nevím, čím víc vás musím přesvědčit o tom, že do vašeho šatníku si máte minimálně dva tři kousky pořídit. Legíny, které dokonale obepínají postavu, ale jsou pružné, oceníte jak pro běžné nošení do práce, ale i na sport.

leginy

Říkáte si, že už nejste ve věku, kdy byste měla chodit v legínách, nebo že vaše postava už není to co bývalo, a není třeba upnutými legínami na to upozorňovat? Omyl! Zkuste tvarovací legíny Disstyle a přes ně si oblečte sukni jen tak pod zadeček dlouhou a uvidíte, jak se budete cítit elegantně. Legíny oceníte v parném létě, pokud máte problémy, že se vám třou stehna o sebe a trpíte na kožní problémy, jako jsou opruzeniny. Krátké legíny, ukončené krajkou vám ochrání stehna a navíc, i když bude krajka koukat z pod sukně, budete vypadat sexy.

leginy

Málokterá žena se neumí oblíknout tak, aby zaujala mužské oko, ale přitom byla oblečená pohodlně. Tvarující legíny s podporou vašeho zadečku udělají kus práce za vás, protože nebudete muset do posilovny a tvarovat postavu cvičením. Legíny jsou oblíbenou součástí šatníků žen, ale i dívek a holčiček. Mnoho žen chodí oblečené do elastických riflí, které se od legín liší jen zapínáním v pase, a to je při delším sezení v práci věc, která nás začne tlačit a být nepohodlnou. S pružnými legínami s vyztuženým pasem se vám toto nestane a celodenní sezení v kanceláři tak nebude pro vaše bříško utrpením. Legíny nesmí chybět v žádném šatníku.