Ten pravý

Každá žena má již jako malá holčička svoji představu o tom, jak by měl vypadat její vyvolený, jakou barvu vlasů by měl mít, jaké oči, postavu a pak čekají, kdy konečně narazí na někoho, kdo se jejich představě alespoň trochu přibližuje.
Co tedy ženy chtějí a jak by měl jejich muž vypadat? Samozřejmě by to měl být chlap už na první pohled a uměl by se umět o svoji něžnější polovičku postarat. Je to dáno už od přírody, jsou to prostě pánové tvorstva a ti vždy zajišťovali potravu a uměli ochránit svoji rodinu, byli strážci bezpečí rodinného krbu a vždy připraveni v případě hrozícího nebezpečí k její obraně.
dokonalý muž
Dnes je tomu trochu jinak a mužský ideál se posunul tak, jak se změnila doba. Dnešním ženám už nejde jen o vzhled samotný, ale také o vnitřní hodnoty. Dnes mají také za úkol rodinu zajistit, co se týká peněžní stránky, i když už nejsou výjimkou ani ženy, které domů nosí větší výplatu než jejich protějšky. Standardní model partnerů a rodiny však stále přetrvává a od mužů se čeká to, co před desítkami nebo stovkami let, tedy že budou hlavou rodiny se vším všudy.
Dokonalé soužití mezi dvěma opačnými pohlavími bez jediného nedorozumění a konfliktu snad ani není možné. Je jasné, že oba si chtějí rozumět a mít na věc alespoň podobné názory, ale už odlišnosti obou pohlaví, jak fyzické, tak i citové, toto zcela neumožňují. Muži si dost často reakce žen nedokážou vyložit tak, jak by ony samy chtěly.
muž a žena
Čím dalším by měli muži ženám imponovat? Mít uzavřené předchozí vztahy a udělat tlustou čáru za svou minulostí a pokud možno nic netajit, ono mít kostlivce ve skříni se nevyplácí. O všem, co bylo, by si měli se svou novou partnerkou otevřeně promluvit, aby jejich novému vztahu nestálo nic v cestě.
To, čím zaručeně pánové ženu okouzlí a dostanou ji obrazně řečeno „do kolen“, je určité charisma a v neposlední řadě být vtipný a charismatický.