Webovky mě baví

Webové stránky jsem měla velmi ráda. Na webových stránkách jsem si taky vyráběla různé věci a teď moc mě bavilo na webové stránce hledat něco o kosmetice. Začala jsem s tím asi před třemi lety. Moc mě bavila móda a kosmetika. Tak jsem si řekla, že bych mohla mít nějaký web právě o kosmetice a chtěla jsem k tomu později přidat i módu. Ale já neumím vyrábět webové stránky. Tak jsem řekla mému bratrovi a taky tatínkovi, aby mi webové stránky udělali. Můj tatínek je totiž finanční analytik. A když se vyzná ve financích, tak jsem si řekla, že se vyzná i ve webových stránkách. A měla jsem pravdu. Webové stránky tatínek uměl navrhnout. Díky penězům a finančnictví je uměl skvěle udělat. Uměl udělat opravdu pěkné webové stránky.

Na počítači jsem denně.

Vždyť on sám jich udělal asi dvacet. Své webové stránky o financích. A já jsem potřebovala webové stránky o kosmetice a vodě. Byla jsem velmi ráda, když můj tatínek byl tak moc šikovný. Všechno navrhl sám. A později potom můj bratr všechno zdokonalil. Mému bratrovi se líbí, když to webové stránky opravdu dokonalé. A byla jsem ráda, že jsem to měla.

Webovky mám udělané.

Tak jsem si na webové stránky dávala fotky, kde je kosmetika a móda. Já jsem třeba někoho nalíčila. Potom jsem to vyfotila, dala jsem to na webové stránky. A byla jsem velmi ráda, když jsem měla velkou návštěvnost. To je taky velmi důležité, když máte velkou návštěvnost na webových stránkách, je to perfektní. Byla jsem z toho opravdu moc nadšená a kdo by nebyl? Každý chce, aby jeho webové stránky byly dokonalé. Každý chce, aby jeho webové stránky a další weby, které udělal byly dokonalé. Byla jsem ráda, když se mi ozvali i lidé, že chtějí na můj web reklamy. Je to skvělé. Oni vám pak dávají peníze. Dávají vám peníze za to, že na svém webu propagujete jejich výrobky a reklamu. Tak to taky zkuste a uvidíte sami. 

Posted in Web