Zubař, který přijímá každého

Zubaře by měl mít každý z nás a to již od útlého věku. Díky zubaři jsou naše zuby zdravé a také rostou správně. Již v dětství nás naše rodiče učili, abychom si zuby čistili alespoň dvakrát denně, abychom je měli zdravé. Pokud jste péči zanedbali a nyní máte se zuby problémy, tak se neváhejte nyní nově registrovat. Zubní klinika Praha, nově přijímá pacienty bez rozdílu věku a můžete tady tak registrovat celou rodinu.

zubní klinika

Klinika se nachází na Praze 10, kam dojedete pohodlně automobilem, nebo se sem dostanete pohodlně hromadnou dopravou. Automobil můžete nechat u obchodního centra Eden, odkud to budete mít pár minut pěšky. Navíc si po kontrole můžete i pohodlně nakoupit v obchodním centru. Klinika je moderně vybavená a má ty nejlepší možné přístroje. Samozřejmostí jsou kvalifikovaní zubaři, kteří mají dlouholetou praxi v oboru. Personál je také ochotný s každým problémem pomoci a poradit Vám. Na této klinice se provádí preventivní prohlídky, dentální hygiena, bělení zubů, ale i specializované zákroky. Nemusíte se ani nikam stěhovat, vše se provádí na jedné klinice a na jednom místě.

zubní klinika

Samozřejmostí už jsou také registrace online přes webové stránky a to včetně přesného dne prohlídky a přesného času. Na tento čas jdete rovnou do ordinace a nečekáte žádné fronty, proto je dobré dostavit se chvilku předem. Nově tato zubní klinika také spolupracuje s pojišťovnami a to jak se státními, tak i některé nestátní. Pokud Vám pobočka nevyhovuje, tak můžete navštívit jinou z jejich kvalitních poboček. Ty se nacházejí v Horní Počaply, Mělníku, či Roudnici nad Labem.

Pokud chcete mít zuby opět v pořádku, tak se spolehněte na tuto kliniku. Nejen, že svojí práci provádí kvalitně, ale také ušetříte peníze díky spolupráci s pojišťovnou. Proto neváhejte a udělejte si Vaší registraci ještě dnes, ať máte zuby zdravé.