Sice bude zařízený moderně

Ale nebudou chybět kouty vašeho bytu, ze kterých bude dýchat historie a kouzlo dob dávno minulých. Takový kousek historického nábytku, například komoda starožitná dokáže vyvolat tu správnou atmosféru, kdy se člověk na chvíli v dnešním shonu zastaví a zavzpomíná na své předky či dobu dávno minulou. Ano, uvádí se, že čím dál více lidí si pořizuje starožitný nábytek a jeho doplňky. U některých se může stát, že se to změní ve velmi silnou sběratelskou mánii. Uvedený kousek historického nábytku, starožitná komoda, má plno prostorů na ukrytí vašich pokladů. Ať už to jsou kamínky z dovolených, mušle, brož po babičce, tabatěrka po dědečkovi. To vše si zaslouží být umístěné v odpovídajícím místě, a to starožitná komoda bezesporu splňuje.

dům pro vás

Ano, skutečně starožitná, neboť si můžete vybrat u společnosti z její nabídky nejen z odborně vyrobených replik, ale také i z restaurovaných originálů. Po dopravení na vámi určené místo, zjistíte díky tomu, že nábytek je složený, do kterého koutu vašeho bytu padne. A nabídka ať už originálů či replik nabízí komody dvířkové, zásuvkové, které mohou ve vaší domácnosti plnit velkou řadu úkolů. Nejen využít prostory na ukrytí vašich pokladů z dovolených, či památky na prarodiče, ale také splní službu šatníku, úložného prostoru pro prádlo i jako příborník ve vaší kuchyni.

stylová chalupa stará

Ze široké nabídky společnosti si můžete vybrat tyto komody z různých období. Chcete mít kus nábytku z období první republiky? Není problém, taková dýhovaná komoda, která má další prvky z bukového dřeva a má nádherné mosazné úchytky, no to je pravý kus do koutu vašeho restaurovaného bytu. A k této komodě si dokoupit například starožitnou lampu a křeslo na pohodlné čtení zajímavé knihy, to nadchne každého. A co teprve komoda z období baroka, i když je to věrná replika, udělá dojem na každého. A jen vy budete vědět, že se jedná o repliku.